Eğitimler

Anasayfa > Etkinlikler > Eğitimler
Üniversitemizin 2018 yılı eğitim planı çerçevesinde, Smart Pro Bilgisayar Akademisi tarafından idari personelin katılımıyla "Excel Eğitimi" düzenlendi.
Üniversitemizde Dolunay Akademi ve Eğitim Danışmanlık, Sn. Eyüp Türker tarafından tüm idari personelimizin katılımıyla "Süreç Yönetimi Eğitimi" gerçekleştirildi.
İmplementasyon süreci tamamlanan Kalite Yönetim Sistemi (QDMS) modül bazlı son kullanıcı ve sistem yöneticileri eğitimleri, Bimser Çözüm Firması tarafından Ayazağa-Maslak ve Büyükçekmece Yerleşkelerinde gerçekleştirildi.
İmplementasyon süreci tamamlanan Süreç ve Performans Yönetim Sistemi (Ensemble) eğitimleri sistem yöneticileri düzeyinde Bimser Çözüm Firması tarafından gerçekleştirildi..
Dolunay Akademi ve Eğitim Danışmanlık, Sn. Eyüp Türker tarafından üniversitemizde kalite farkındalığı ve algısını yükseltmek amacıyla "KYS Bilinçlendirme Eğitimi" verilmiştir.
Burea Veritas firması tarafından, üniversitemizce belirlenen 10 personelimize İç Denetçi Eğitimi verildi. Eğitimi 10 personelimiz de başarıyla tamamlayarak, İç Denetçi Sertifikası almaya ve kurum içi iç denetçi olmaya hak kazandılar.